TUOTTEEN NÄYTTÖ
Mikä on 2Players VR -alusta?
2Players VR -alusta on HTC VIVEn täydellisin esitys. Siinä on kaksi 32 tuuman näyttöä, joilla voi toistaa mainosvideoita asiakkaiden houkuttelemiseksi. 9D-virtuaalitodellisuuskokemussali esittelee tähtimäisen fantasiaefektin, joka näyttää erittäin tarkat värit ja antaa ihmisille elinvoiman tunteen. Museon 9D-virtuaalitodellisuuskokemuksessa jokainen minuutti on upea. Tämän simulaattorin avulla jokainen unelma toteutuu.
2Players VR -alustan edut
1. Yhden avaimen pysähdys, helppo hallinta.
2. 2 * 32 tuuman näyttö näyttää pelikuvan, ohjeet ja propagandavideon.
3. 5.1-äänijärjestelmä luo erinomaisen työilmapiirin.
4. Jokaisessa pelissä on yksityiskohtaiset käyttöohjeet, jotka ovat pelaajien ja henkilökunnan helppoja oppia.
5. Tue maksutapoja, kuten pelikortteja.
6. Intiimit kahvat lataamista varten.
7. Ainutlaatuinen käämityksenestorakenne suojaa johtoja ja pelaajien turvallisuutta.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 2Players VR -alusta |
| Pelaaja | 2 pelaajaa |
| Voima | 2,5 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| VR-lasit | HTC VIVE COSMOS |
| Pelit | 88 kpl |
| Peliaika | 2–10 minuuttia |
| Koko | P 3,25 * L 1,50 * K 2,50 m |
| Paino | 300 kg |
| Tavaraluettelo | 2 x VR-kuulokkeet 4 x VR-ohjainta 1 x VR-alusta (mukana 2 x 32 tuuman näyttöä) |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
Tämä tuotesovellus?
Sitä voidaan käyttää suosittuna viihteenä, e-urheiluna ja sotatieteen kokemuksena, ja sitä voidaan käyttää myös sotilasteollisuudessa ja sotilaskoulutuksessa. Sotilasfaneille, aseiden ystäville ja suurelle yleisölle päähenkilön tarjoama panoraamanäkymä, erittäin realistinen ja näyttävä VR-sotilasammuntakokemus on erittäin houkutteleva. Sitä voidaan käyttää monilla sisäleikkialueilla, kuten teemapuistoissa, pelikeskuksissa, harjoitustukikohdassa, teknologiamuseossa jne.
KOKEA
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ









