| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 2-paikkainen VR UFO -kone |
| Pelaaja | 2 pelaajaa |
| Voima | 2,5 kW |
| Jännite | 220V / 50Hz / Jännitemuunnin |
| Tuoli | Keinonahkainen istuin |
| VR-lasit | DPVR E3C (2,5K) |
| Näyttö | 32 tuuman HD LED -näyttö |
| Pelit | 50+ kpl |
| Koko | P 2470 * L 1930 * K 2380 mm |
| Paino | 1393 kg |
| Erikoistehosteet | Tuuli puhaltaa |
| Peliaika | 2–10 minuuttia (voidaan asettaa vapaasti) |
| Tavaraluettelo | 2 × VR-kuulokkeet 1 x 2 istuinta dynaamisella alustalla 1 x 32 tuuman HD LED -näyttö |
Tekijänoikeudella yksinoikeudella pelattavat pelit
Tämä tuotesovellus
1. Voidaan käyttää VR-kokemuksen havainnollistamiseen missä tahansa matkailukohteessa, koulutussisällössä tai muussa VR-sisällössä. Se voidaan sijoittaa aukioille, puistoihin, virkistyshalleihin, lentokentille, klubeille, museoihin ja niin edelleen.
2. Tiede, koulutus, näyttelyt, messut, myymälöiden avajaiset ja muut tilaisuudet.
3. Käytetään kaikkeen, mitä tarvitset nopeasti ihmisliikenteen, huomion ja liiketilaisuuksien houkuttelemiseen, kuten pelikeskukseen. Luota minuun, jos sinulla on VR-kone, se houkuttelee paljon asiakkaita ja tuo mukanaan muiden pelilaitteiden kulutusta.
Tiedot
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille






















