TUOTTEEN NÄYTTÖ
Tiedot
2Players VR -ammuntakoneen edut
1. Yhden avaimen pysähdys, helppo hallinta.
2. HD 42-tuumainen näyttö näyttää pelikuvaa, ohjeita ja propagandavideota.
3. Jokaisessa pelissä on yksityiskohtaiset käyttöohjeet, jotka ovat pelaajien ja henkilökunnan helppoja oppia.
5. Tue maksutapoja, kuten pelikortteja.
6. Intiimit kahvat lataamista varten.
7. Ainutlaatuinen käämityksenestorakenne suojaa johtoja ja pelaajien turvallisuutta.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 2Players VR -alusta |
| Pelaaja | 2 pelaajaa |
| Voima | 2,0 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| VR-lasit | DPVR E4 |
| Pelit | 7+6 nettipeliä |
| Peliaika | 2–10 minuuttia |
| Koko | P 315 * L 230 * K 265 cm |
| Paino | 300 kg |
| Tavaraluettelo | 2 x VR-kuulokkeet 2 x VR-aseet 1 x VR-seisoma-alusta |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
Tämä tuotesovellus?
Sitä voidaan käyttää suosittuna viihteenä, e-urheiluna ja sotatieteen kokemuksena, ja sitä voidaan käyttää myös sotilasteollisuudessa ja sotilaskoulutuksessa. Sotilasfaneille, aseiden ystäville ja suurelle yleisölle päähenkilön tarjoama panoraamanäkymä, erittäin realistinen ja näyttävä VR-sotilasammuntakokemus on erittäin houkutteleva. Sitä voidaan käyttää monilla sisäleikkialueilla, kuten teemapuistoissa, pelikeskuksissa, harjoitustukikohdassa, teknologiamuseossa jne.
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ












