| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 12-paikkainen VR-avaruusalus |
| Pelaaja | 12 pelaajaa |
| Voima | 2,2 kW per istuinrivi |
| Jännite | 220V / 50Hz / Jännitemuunnin |
| Tuoli | Keinonahkainen istuin |
| VR-pelit | 130+ kpl |
| Paino | 800 kg per istuinrivi |
| Peliaika | 2–10 minuuttia (voidaan asettaa vapaasti) |
Tuotetiedot
Kestävä nahkasohva takaa mukavuuden, helpon puhdistuksen ja huollon.
360 asteen suoja irrotettavalla solkimaisella turvavyöllä.
Lisätietoja
Tehdas
PAKKAUS JA TOIMITUS
Kirjoita viestisi tähän ja lähetä se meille















