TUOTTEEN NÄYTTÖ
Mikä on VR 9D -tuoli?
VR 9D -tuoli perustuu 3D-liikealustalle, jossa on värähtelevät istuimet, taaksepäin työntävät ja heiluttavat jalat. VR 9D -tuoli käyttää VR-laseja 360 asteen elokuvien näyttämiseen. Se yhdistyy liikkuviin istuimiin ja tarjoaa sinulle täysin erilaisen ja todellisen kokemuksen. Voit tähdätä kohteeseen päälläsi ja painaa istuinten pohjaa ampuaksesi kohteeseen laseissa näkemissäsi elokuvissa. Meillä on erilaisia elokuvia, jotka näyttävät sinulle erilaisen kokemuksen.
9D VR -tuolin edut
1. Loista valoa patentoidulla, houkuttelevalla ulkomuodolla.
2. Ergonominen nahkatuoli.
3. Omalla ohjelmistolla.
4. 3Dof-liikealusta.
5. Paljon VR-elokuvia ja -pelejä.
6. Jalkojen pyyhkäisyllä, ravistuksella, ampumisella, tärinällä, työnnä taaksepäin erikoistehostetoiminto.
7. Kypsä teknologia, ammattimainen oma valmistus suoraan.
8. Nopea ja ammattitaitoinen huoltotiimi.
9. Hänellä on useita onnistuneita projekteja.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| Tuotteen nimi | 9D VR-tuoli |
| Pelaaja | 2 pelaajaa |
| Voima | 2,5 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| Tuoli | Keinonahkainen istuin |
| VR-lasit | DPVR E3C (2,5K) |
| Näyttö | 42 tuuman HD-kosketusnäyttö |
| Pelit | 141 kpl VR-pelejä ja VR-elokuvia |
| Koko | P 2,20 * L 1,13 * K 2,10 m |
| Paino | 400 kg |
| Erikoistehosteet | Tärinä, vapina, jalan pyyhkäisy, selän tökkiminen, ammunta |
| Tavaraluettelo | 2 x VR-kuulokkeet 1 x 42 tuuman HD-kosketusnäyttöinen ohjauspaneeli 1 x 2 istuinta dynaamisella alustalla |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
KOKEA
Tietoa meistä
VART VR on korkean teknologian yritys, joka keskittyy huipputieteen ja -teknologian, kuten virtuaalitodellisuuden, kehittämiseen ja soveltamiseen. Tällä hetkellä yrityksestä on tullut kokonaisvaltainen yritys, joka integroi tuotekehityksen, sisällön räätälöinnin, suunnittelun ja asiakastoiminnan koulutuksen, tarjoten asiakkaille kokonaisvaltaisen ratkaisun. VART VR on sitoutunut luomaan asiakkailleen kannattavuutta ja tulemaan parhaaksi kumppaniksi asiakkaillemme. Tällä hetkellä tuotteitamme on viety kymmeniin maihin ja alueille, kuten Yhdysvaltoihin, Saudi-Arabiaan, Japaniin, Italiaan ja Isoon-Britanniaan.
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ














