TUOTTEEN NÄYTTÖ
Mikä on moninpeli VR-ammuntasimulaattori?
Moninpeli-VR-ammuntasimulaattori perustuu HTC VIVE -integroituun toimintamalliin. Se tukee moninpeli-interaktiota verkossa, jossa pelaajat voivat ampua aseilla rajoituksetta huoneessa. Se on HTC VIVE -ammuntasimulaattori, joka voi seurata pelaajan sijaintia, liikettä ja suuntaa. Mitä teet, mihin se liikkuu ja antaa palautetta pelille. Kun pelaajat käyttävät 360-panoraamavirtuaalitodellisuuslaseja, he uppoutuvat täysin virtuaalitodellisuusmaailmaan ja avaavat pelimaailman tulevaisuuden.
Moninpelin VR-ammuntasimulaattorin edut
1. Ainutlaatuisen mukautetun sisällön avulla voit taistella kauhuzombeja vastaan.
2. Kauhupelin tunne, suoraan sielulle, stimuloi järkytystä.
3. Moninpeli verkossa, Yhdistämällä hyökkääviä ulkomaisia vihollisia.
4. Päivitä pelisisältöäsi jatkuvasti ja tee laitteestasi yksittäinen peli.
5. Moninpeli-interaktiiviset ammuntapelit, suositumpia ja houkuttelevampia.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | Moninpeli VR-ammuntasimulaattori |
| Pelaaja | 4 pelaajaa |
| Voima | 4,0 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| VR-lasit | HTC VIVE PRO -aloituspakkaus |
| Pelit | 4 kpl |
| Koko | P 3,57 * L 3,10 * K 2,45 m |
| Paino | 600 kg |
| Ominaisuus | Moninpeliammunta |
| Tavaraluettelo | 4 x VR-lasit 4 x ampuma-aseet 2 x näyttöä 1 x Moninpeli VR-ammuntasimulaattori |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
Tämä tuotesovellus?
Moninpeli-VR-ammuntasimulaattori on turvallinen kaikenikäisille, tarjoaa jännittäviä ammuntapelejä ja hyvän kahvan omaavan aseen, joka tuo mukanaan todella mahtavan pelikokemuksen. Sopii ammuntapelien pelaamisesta pitäville. Sitä voidaan käyttää erilaisilla sisäleikkikentillä, kuten teemapuistoissa, tiedemuseoissa, ostoskeskuksissa, lentokentillä ja niin edelleen.
KOKEA
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ











