TUOTTEEN NÄYTTÖ
Mikä on VR 360 -tuoli?
VR 360 -tuoli on VARTin suunnittelema uusin VR-simulaattori. Siinä on tyylikäs ulkonäkö, mukaansatempaavat tehosteet, tarkka liikesimulaatio ja laaja valikoima korkealaatuisia VR-videoita ja interaktiivisia pelejä. Se on äärimmäinen ja hullu VR-viihdelaite.
360 asteen VR-tuolin edut
1. 360° pyörivä ja ammuntakykyinen. Äärimmäinen urheilukokemus 360º VR-kierto. Ruuvirakenne. Se voi pyöriä 360 astetta ja 45 asteen räpyttelyliike saavuttaa suuremman liikkumisvapauden ja tuoda sinulle aidomman VR-kokemuksen.
2. Tekijänoikeuksin suojattuja pelejä. Jännittävää ja aitoa tunnelmaa vuoristoradoissa, avaruusammuntapeleissä ja muissa virtuaalitodellisuuspeleissä.
3. Tule mukaan tuulen erikoistehosteisiin, jotka antavat sinulle todellisen tuntuman.
4. Viileä ulkonäkö, houkuttelee ihmisiä.
5. Yhden näppäimen käyttö, yksinkertainen ja nopea. Pysäytyspainikkeella pelaajille enemmän mukavuutta.
6. Turvallisuus. Päänsuojaimen suunnittelu ja turvavyö, turvallisuustakuu.
7. 32 tuuman HD LED -näyttö videon synkronointiin.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 360 VR-tuoli |
| Pelaaja | 1 pelaaja |
| Voima | 3,0 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| Tuoli | Keinonahkainen istuin |
| VR-lasit | DPVR E3C (2,5K) |
| Näyttö | 32 tuuman HD LED -näyttö |
| Pelit | 19 osaa, mukaan lukien vuoristorata ja ammuntapelit |
| Koko | P 1,78 * L 1,04 * K 2,30 m |
| Paino | 450 kg |
| Erikoistehosteet | Tuuli puhaltaa |
| Ominaisuus | Kuvaus + 360° kääntyvä |
| Tavaraluettelo | 1 × VR-kuulokkeet 1 × VR 360 -tuoli (televisiolla) |
Tekijänoikeudella yksinoikeudella pelattavat pelit
Tämä tuotesovellus
1. Voidaan käyttää VR-kokemuksen havainnollistamiseen missä tahansa matkailukohteessa, koulutussisällössä tai muussa VR-sisällössä. Se voidaan sijoittaa aukioille, puistoihin, virkistyshalleihin, lentokentille, klubeille, museoihin ja niin edelleen.
2. Tiede, koulutus, näyttelyt, messut, myymälöiden avajaiset ja muut tilaisuudet.
3. Käytetään kaikkeen, mitä tarvitset nopeasti ihmisliikenteen, huomion ja liiketilaisuuksien houkuttelemiseen, kuten pelikeskukseen. Luota minuun, jos sinulla on VR-kone, se houkuttelee paljon asiakkaita ja tuo mukanaan muiden pelilaitteiden kulutusta.
KOKEA
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ










