TUOTTEEN NÄYTTÖ
VR-moottoripyöräsimulaattorin 8 etua
1. Käynnistä XY-akselilla dynaaminen harjoitusalusta. Paranna taaksepäin työntämisen tunnetta harjoituskokemuksessa.
2. Humanisoitu taustanhallinta, joka tukee taustatarkastuksia ja alustatestausta.
3. Taajuusmuunnoksen aiheuttama tuulivaikutus. Koe kilpa-ajon nopeuden jännitys.
4. Älykäs ja laadukas pelikahva, mukava käyttö.
5. 42-tuumainen LCD-näyttö. Näytä peli samanaikaisesti.
6. Nahkaistuimet ja valaistuksen värit voidaan räätälöidä.
7. Tue kolikko- ja luottokorttimaksuja.
8. Uusin yksipyöräinen moottorisuunnittelu.
Mikä on VR-moottoripyöräsimulaattori?
VR-moottoripyöräsimulaattori on äärimmäinen kilpa-ajopeli, josta emme voi koskaan kieltäytyä. Se saa meidät tuntemaan aidon moottoripyöräajokokemuksen. Kun pelit alkavat, tunnemme moottoripyörän nopeuden, moottoripyöräilysimulaattorin voimakkaan tärinän, tuulen kasvoillamme ja koemme HD 360 asteen näkymän.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| Malli | VR-moottoripyöräsimulaattori |
| Pelaaja | 1 pelaaja |
| Voima | 2,0 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| VR-lasit | DPVR E3C |
| Pelit | 12 kpl |
| Peliaika | 2–10 minuuttia |
| Koko | P 2,22 * L 1,90 * K 2,50 m |
| Paino | 800 kg |
| Tavaraluettelo | 1 x VR-lasit 1 x 42 tuuman näyttö 1 x konsoli 1 x VR-moottoripyöräsimulaattori |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
KOKEA
Tietoa meistä
VART on yksi Kiinan varhaisimmista VR-valmistajista, ja sillä on 12 vuoden kokemus VR-alalta. Meillä on paljon menestyneitä VR-puistokoteloita ympäri maailmaa. VR Motorcycle Simulator on VARTin uusi huvipuistolaitesuunnittelu. Uusi ja tarkoitettu poikkeamaan perinteisestä tyylistä. Houkutteleva malli ja muotoilu ovat tärkein avain VR-liiketoimintasi menestykseen. Tervetuloa ostamaan VR-laite edulliseen hintaan tehtaaltamme!
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ











