TUOTTEEN NÄYTTÖ
Mikä on VR-lentosimulaattori?
VR-lentosimulaattori on kehitetty edistyneellä kansainvälisellä dynaamisella ohjaustekniikalla, jossa on ainutlaatuinen vapaus, sähköinen liikepohjainen dynaaminen alusta, joka voi saavuttaa liikkeitä. Pelaajat voivat valita pelit itse ohjainsauvan avulla.
Se tukee 360° kiertoa ja huoltoliikkeen nostoemulaatiota. Siinä on myös taukopainike, jota asiakkaat voivat helposti koskettaa halutessaan pysäyttää laitteen.
360 asteen VR-tuolin edut
1. Viileä ulkonäkö -- lentosuihkusuunnittelu sinisellä LED-valolla.
2. Deepoonin panoraama VR-lasit -- vievät sinut realistisempaan maailmaan.
3. Älykäs joystick-ohjauskahva --- pidä joystickia pohjassa kuvaamisen aikana.
4. Turvavyö --- turvallisuuden vuoksi.
5. Tuulen vaikutus --- kasvojen ja korvan ilman kanssa.
6. Kaiutin --- pelien erityisäänillä.
7. 360 asteen kierto - voisi kääntyä ylös ja alas 0,5 metriä, 360 astetta.
8. Yksi pysäytyspainike --- pysäytä peli painamalla painiketta
9. Päällinen - Hyvä lämmönpoisto pitkän käyttöiän takaamiseksi.
10. Interaktiiviset pelit --- 5 kpl HD VR -pelejä.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | VR-lentosimulaattori |
| Pelaaja | 1 pelaaja |
| Voima | 3,0 kW |
| Jännite | 220 V / Jännitemuunnin |
| Design | Hieno lentävä muotoilumalli |
| VR-lasit | DPVR E3C (2,5K) |
| Pelit | 5 kpl |
| Koko | P 2,0 * L 2,0 * K 2,1 m |
| Paino | 300 kg |
| Erikoistehosteet | Tuuli puhaltaa |
| Ominaisuus | Kuvaus + 360° kääntyvä |
| Tavaraluettelo | 1 x VR-kuulokkeet 1 x VR-lentosimulaattori |
Massiivinen peli-/elokuvasisältö
Tämä tuotesovellus?
1. Voidaan käyttää VR-kokemuksen havainnollistamiseen missä tahansa matkailukohteessa, koulutussisällössä tai muussa VR-sisällössä. Se voidaan sijoittaa aukioille, puistoihin, virkistyshalleihin, lentokentille, klubeille, museoihin ja niin edelleen.
2. Tiede, koulutus, näyttelyt, messut, myymälöiden avajaiset ja muut tilaisuudet.
3. Käytetään kaikkeen, mitä tarvitset nopeasti ihmisliikenteen, huomion ja liiketilaisuuksien houkuttelemiseen, kuten pelikeskukseen. Luota minuun, jos sinulla on VR-kone, se houkuttelee paljon asiakkaita ja tuo mukanaan muiden pelilaitteiden kulutusta.
KOKEA
TEHDAS
PAKKAUS JA TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ













