TUOTTEEN NÄYTTÖ
Yksityiskohdat
2Players VR Shooting Machinen edut
1. Yhden näppäimen pysäytys, helppo hallinta.
2. 42 tuuman HD-näyttö näyttää pelikuvan, ohjeet ja propagandavideon.
3. Jokaisessa pelissä on yksityiskohtaiset käyttöohjeet, jotka pelaajien ja henkilökunnan on helppo oppia.
5. Tue maksutapoja, kuten slot-kortteja.
6. Intiimi kahvat latausta varten.
7. Ainutlaatuinen käämitystä estävä rakenne, joka suojaa johtoja ja soittimen turvallisuutta.
| TEKNISET TIEDOT | TEKNISET TIEDOT |
| VR-simulaattori | 2 Playerin VR-alusta |
| Pelaaja | 2 pelaajaa |
| Tehoa | 2,0 kW |
| Jännite | 220V / jännitemuunnin |
| VR lasit | DPVR E4 |
| Pelit | 7+6 nettipeliä |
| Peliaika | 2-10 minuuttia |
| Koko | P315 * L230 * K265 cm |
| Paino | 300kg |
| Luettelo tavaroista | 2 x VR-kuulokkeet 2 x VR-ase 1 x VR seisova alusta |
Massiivinen pelin/elokuvan sisältö
Tämä tuotesovellus?
Sitä voidaan käyttää suosittuna viihteenä, e-urheiluna ja sotatieteen kokemuksena, ja sitä voidaan käyttää myös sotateollisuudessa ja sotilaskoulutuksessa. Armeijafaneille, asefaneille ja suurelle yleisölle päähenkilö, panoraamanäkymä, äärimmäisen realistinen ja näyttävä VR-sotilasammuntakokemus on erittäin houkutteleva. Siten sitä voidaan käyttää useilla sisäleikkikentillä, kuten teemapuistossa, pelikeskuksessa, koulutuskeskuksessa, teknologiamuseossa jne.
TEHDAS
PAKKAUS & TOIMITUS
OTA YHTEYTTÄ












